Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše Akity

Elza-v-Polsku-na-Akita-cup-zari-2014.jpggoro-akita-cup-2014.jpgNaše chovná stanice SAKURA AMI

v překladu (KVĚT ASIJSKÉ KRÁSY)   vlastníme 3Akity Inu.Chovu a výstavám se věnujem od roku 2009. Naše fenka  Funtai Chodský ráj 6.6.2008 (ELZA)  k nám přišla ve 4měsících a je to náš velký poklad.Povahou je klidná, mírumilovná i na děti. Dnes je už  ČESKOU ŠAMPIONKOU,   GRAND ŠAMPIONKOU,   KLUBOVOU ŠAMPIONKOU.  Vítězka speciální i klubové  výstavy jako nejhezčí fena. 4x MEZINÁRODNÍ VÍTĚZ Prahy,  2xNárodní vítěz Brna, 3xKrajský vítěz Hradce Králové a vítěz  Mladé Boleslavy.

Dalším velkým pokladem je náš pejsek  BI YOSHIO Go Ichimei (GORO)(JUNIORSKÝ ŠAMPION ČRa SK KLUBOVÝ JUNIORSKÝ ŠAMPION 2X BOJ, 2xBOS, 4xBOB, 4X NÁRODNÍ a KRAJSKÝ VÍTĚZ, VÍCEMISTR EVROPY)

Narozen 8.12.2012 k nám přišel letos na Valentýna. Je to velký mazel a strašně si to spolu užíváme i po výstavách (foto Gora ve fotogalerii) . Právě se připravujeme s Gorem na zkoušky poslušnosti . Cvičák ho strašně baví a paní cvičitelka ho moc chválí jak poslouchá.

 

DALŠÍM  NAŠÍM  PŘÍRŮSTKEM  JE  SAYURI -SAN GO NAMITORIheart

Sayurka  je velice mazlívá fenečka červené barvy ,kterou jsme si dovezli v květnu 2015 z Polska a má čistou Japonskou linii .Máme z ní velkou radost.

NAŠÍ DALŠÍ NOVOU RADOSTÍ JE

SHIBA INU-  PEJSEK -   I BLACK DIAMOND AKAI HANAheart RUSKO

SHIBA INU- FENEČKA -  AI YUMI VASILYEV OSTROV heart  UKRAJINA

AKITA INU - FENEČKA -  ARISHIMA GO HAKUFUMY heart ARGENTINA

AKITA INU- PEJSEK   -   GAITO GO KASUMISOU heart  ARGENTINA

 

 

VELKÁ SMEČKA JE ÚŽASNÁ VĚC MOC SI TO SPOLU UŽÍVÁME MOCheart

 

 

Elza a Goro, Sayuri , Daiki, Yumi, Airi  s námi žijí v úzkém kontaktu a nejvíce se vydovádí s Klárkou a Patrinkou.

 

 

 

 

 

 

 

Milují děti a celou naší rodinu.

VÝSTAVY GORA A ELZY 2013.

První výstava KLUBOVÁ PRAHA duben 2013 pro Gora dopadla skvěle máme VN 1 (velmi nadějný) se skvělým posudkem.

Druhá výstava MLADÁ BOLESLAV duben 2013 též dopadla na výbornou známku VN 1 také se skvělým posudkem.

Třetí výstava MV PRAHA květen 2013  Goro  známka VN 1( velká radost).

Čtvrtá výstava květen 2013 Hradec Králové má Goro (BI Yoshio GO ICHIMEI)

také známku VN 1 a chválu od rozhodčí.

Účast Gora (Bi Yoshia Go Ichimei) na MV v Brně 30.6.2013 dopadla skvěle

má známku VN 2 a krásný posudek  přiložen ve fotogalerii.

Elza (Funtai chodský ráj) má krásné umístění  Res CAC na MV Brno 2013

Foto v galerii s posudkem.

 Vsrpnu 2013 jsme dorazili na prázdninové setkání s rodiči Gora a jeho sourozenci.

Maminka je bílá Maiko a tatínek červený Koutaru .

Goro(Yoshio) je uprostřed sestřiček Suri a Binasu(všichni žíhaní).

Foto najdete ve fotogalerii. Setkání jsme si moc užili a tím i děkuji Věrušce Smolíkové

(chov.st. ICHIMEI), která nás pozvala.

Výstava v Mladé Boleslavy 25.8.2013 pro Gora(Bi Yoshio) VN 1 velká pochvala za předvedení.

Národní výstava Brno 8.9.2013. byla moc úspěšná pro Elzu (Funtai Chodský ráj)

Stala se NÁRODNÍM VÍTĚZEM BRNA.   A dosáhla na titul GRANDŠAMPION 2013

Goro (BI YOSHIO) dostal na výstavě v Brně ve třídě mladých známku V2 ze 4 pejsků(velká radost je to supr. Porazil nás krásný červený pejsek o 9měsíců starší).

 Goro 13.10.2013 získal první  CAJC.   Ve třídě mladých na speciální výstavě AKIT v Plzni.       Je to ohromná radost Goro porazil 8 pejsků ve své třídě a paní rozhodčí mu napsala krásný posudek.Foto v galerii.

Elze byl předán pohár  KLUBOVÉHO ŠAMPIONA. Výstavu v Plzni jsme si moc užili.

 22.11.2013   MÁME NAKRYTO !!

FUNTAI CHODSKÝ RÁJ (ELZA)  +  KOUTARU HALNE WZGORZE (VĚRA SMOLÍKOVÁ ( ICHIMEI )

ŠTĚŇÁTKA SE NARODÍ KOLEM 20 LEDNA  A  K ODBĚRU BUDOU V DUBNU 2014. TEL:739046891

 30.11.2013  jsme s Gorem vyrazili na Slovensko do Nitry.

Prostředí výstavy bylo moc pěkné a navíc to byla výstava duo. V sobotu Goro bodoval a dostal  V 1 Cajc  a v neděli byl Goro značně rozladěn a nezamlouval se mu rozhodčí z Maďarska na kterého vyštěkával ani ukázka zoubků neproběhla v klidu tak bohužel dostal VD (což byla velká škoda.)

 

 Výstavy 2014

 Goro začal výborně na HANÁCKÉ NÁRODNÍ VÝSTAVĚ V BRNĚ zabodoval a má první místo ve své třídě mladých V1 CAJC a dokonce dostal BOJ, když postoupil dál jako nejhezčí mladý pes.Výstava se nám povedla a Goro byl užasný vše mu šlo máme velkou radost.Foto

 

 GORO NA MEZINÁRODNÍ VÝSTAVĚ V BRNĚ 23.2.2014  ZVÍTĚZIL VE SVÉ TŘÍDĚ A DOSTAL TITUL V1, CAJC A JEŠTĚ DOSTAL OCENĚNÍ BOJ A TÍM DODĚLAL A DOSTAL TITUL JUNIORSKÝ ŠAMPION KRÁSY ČR. MÁMĚ OHROMNOU RADOST Z NAŠEHO MILÁČKA.FOTO

 MV Nitra  29.3 - 30.3 2014 Goro dosáhl krásné umístění V1 CAJC .Počasí nám přálo bylo krásně tak jsme si to společně s Věruškou Smolíkovou moooc užili.Foto

Všichni štěňátka mají nové bydlení a majitelé si je moc chválí.

 

Dne 19.4.2014 jsme s Gorem přijeli na KLUBOVOU VÝSTAVU NA BRANÍK v Praze ,kde získal známku V2 ResCac z 5 pejsků a byl mu přidělen titul JUNIORSKÝ KLUBOVÝ ŠAMPION foto v galerii

O víkendu 3-4.5 2014 jsme s Elzinkou a Gorem vyjeli do Krkonoš zdolat Sněžku. Počasí nám přálo nepršelo a rozkvetlé jaro v Krkonoších je kouzelné. Na Sněžku jsme se moc těšili a Elza s Gorem šlapali jako hodinky . Byli nadčeni ,že jsou s náma. Každý si je cestou fotil tak jim to dělalo dobře ,že jsou středem pozornosti . Foto přikládám moc jsme si to všichni spolu užili.

Dne 17.5.2014 jsme s Gorem vyrazili na Krajskou výstavu do Hradce Králové. Gorísek zabodoval a stal se KRAJSKÝM VÍTĚZEM HRADCE KRÁLOVÉ MOC MU TO ŠLO . I Klárka s Gorem si užila juniorhalding ,kde jí první umístění uteklo o jeden bod .Máme velikou radost ,protože nás provázelo velice chladné a deštivé počasí a výstava se konala venku.

 Dne 30.5. až 1.6.2014 jsme dorazili s Gorem a Elzou na Slovensko ,kde jsme vystavili Goríska na NÁRODNÍ VÝSTAVĚ V SENCI . Goro dostal známku V1,  CAJC, BOS jako nejhezčí mladý pes.

Druhý den jsme si to užívali s Gorem v Nitře na MEZINÁRODNÍ VÝSTAVĚ .Goro dostal známku V1 , CAJC , BOS.

A třetí den na MEZINÁRODCE V NITŘE dostal krásné oceňění V1, CAJC, JUNIOR BOB , BOB ,  DERBY WINNER. Zlatíčko naše.

ELZINKA BYLA RÁDA S NÁMA . UŽÍVALA SI POHODIČKU U KRUHU A HLAZENÍ OD KOLEMJDOUCÍCH. JE TO NAŠE DRUHÉ ZLATÍČKO

 22.6.2014 jsme vyrazili s Gorem a Elzou na MV DO BRNA .Z Gora jsme měli velikou radost dostal krásnou známku V1 CAC ,RESCACIB. Elza si to užívala s náma. Goro ji půjčíl medaili tak se nosila po výstavišti jako když vyhrála .Elzinku už necháváme v klidu jako GRANDŠAMPIONKA  si toho v kruhu naběhala dost a proto si užívá zaslouženého klídečku.GORO BĚHAL S KLÁRKOU JEŠTĚ JUNIOR HANDLING ,KDE ZÍSKALI PLNÝ POČET BODŮ A DOMŮ JSME JELI STRAŠNĚ SPOKOJENÝ.(foto)

Dne 29.6.2014 jsme vyrazili s Gorem pouze na otočku do Klatov na Národní výstavu .O to větší radost jsme měli ,když Goro vyhrál a dostál známku V1 CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB. Měli jsme stršnou radost a Gorísek dostal doma velikou odměnu ,která mu moc chutnala.Foto

Dne 20.7.2014 jsme vyrazili s Gorem a Elzou do Mladé Boleslavy na Národní výstavu .Horko bylo strašné ,ale Goro zabodoval a dostal V1 CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ, BOB. I přes velké horko jsme si výstavu užili a doma jsme měli co slavit. Foto

 První víkend v srpnu jsme jeli jako vloni na sraz Akit chovné stanice Ichimei. Bylo to krásné setkání po roce a vidět jak krásní všechny  Akitky . Moc jsme si to užili a vůbec se nám nechtělo domů. Moc děkujeme za pozvání Věrušce Smolíkové Foto přiloženo

26.9.-27.9.2014 JSME ZAVÍTALI NA AKITA CUP DO POLSKA. ROZHODČÍ Z JAPONSKA NÁS HODNOTILI  VELICE  PEČLIVĚ . GORA OHODNOTILI POSUDKEM JAKO EXELENTNÍ PES.FOTO PŘILOŽENO.Bylo se opravdu na co koukat byla to pastva pro oči vidět tak krásné Akity z celé Evropy.

MÁME HROZNOU RADOST.  O TO VÍCE ,ŽE GORO SE STAL I KRYCÍM PSEM S RTG KYČLÍ A/A.

Elzinka měla falešnou březost tak se nám štěňátka s Gorem nepovedla. frownPřírodě se nedá poručit .

Budeme to zkoušet na podzim.

ROK VÝSTAV 2015

DNE 7.2.2015 JSEM JELA S GOREM DO BRNA. VE TŘÍDĚ OTEVŘENÉ NÁS BYLO 6 PEJSKŮ. BYLO SE NA CO KOUKAT ,PROTOŽE PRO KAŽDÉHO MAJITELE JE TEN JEHO PEJSEK NEJHEZČÍ A KAŽDÝ SI ZASLOUŽÍ POCHVALU.

NÁŠ GORO DOSTAL ZNÁMKU VÝBORNOU A UMÍSTIL SE JAKO PRVNÍ. MĚLA JSEM VELKOU RADOST ,ŽE JSME TO ZVLÁDLI SPOLU V KLÍDEČKU A TEN LETOŠNÍ ROK SNAD BUDE PRO GORA TAKY USPĚŠNÝ JAKO LOŇSKÝ.smiley

 

9.10.2016 JSME SE ZŮČASTNILI JAPONSKÉ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY V POLSKU,  KDE HODNOTIL ROZHODČÍ PŘÍMO Z JAPONSKA

ARISHIMA GO HAKUFUMY DOSTALA OCENĚNÍ JAKO NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ VÝSTAVY BOB I BIS  MÁ 1MÍSTO V ZÁVĚRĚČKÁCH

I BLACK DIAMOND AKAI HANA DOSTAL OCENĚNÍ NEJLEPŠÍ MLADÝ PES SHIBA INU  MÁ V1 CAJC BOJ A V ZÁVĚREČKÁCH Z 5 SKUPINY  FCI  BYL NA 4MÍSTĚ.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood albatross plan

(ATyncAnnonsE, 24. 7. 2018 11:31)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-comprime/

Miminka

(Dana Hrubá, 18. 2. 2014 4:20)

Štěňátka jsou nádherná a přeji jim hodné nové majitele , šťastný a spokojený život v nových rodinách a aby byla tak úspěšná jako jejich maminka a tatínek.

Re: Miminka

(LENKA, 3. 3. 2014 15:01)

Moc děkujeme za pěkné psaní.
Štěňátka nám dělají velkou radost. Moc zdravím Lenka

Těšíme se

(Dana Hrubá, 21. 12. 2013 10:12)

Už se moc na štěňátka těšíme a držíme si pěsti aby to tentokrát byly holčičky.

Re: Těšíme se

(Lenka, 15. 1. 2014 11:29)

Děkujeme moc a přidáváme na stránky foto Elzinky těhotné.

úžasné

(terka černá, 24. 5. 2013 19:39)

tak tohle je fakticky BOMBA to je úžasné hlavně ta malá roztomiá štěňátka.Jste fakticky fantastický.